Kurs trwa 3 miesiące.  Składa się z 15 lekcji internetowych wysyłanych co ok. 7 dni a także możliwości komunikacji mailowej z nauczycielem w trakcie kursu.  Autor kursu: Marcin Żarek

Koszt kursu to 111zł miesięcznie. Przy wpłacie za cały okres z góry stosujemy rabat 15% – czyli cały koszt wynosi wtedy 283zł.Jak kontaktować się z aniołami?  Na ten kurs nie trzeba wyjeżdżać z domu,  wystarczy dostęp do internetu.

Dla uczestnika jest to zaangażowanie się w pracę z Aniołami i we własny proces rozwoju i ewolucji. Jest to swoista forma zadeklarowania się. Nie jest to pojedynczy wyjazd na 1 dzień czy na weekend, po którym życie może wrócić do zwykłej rutyny. Na tym kursie uczestnik ma możliwość w taką zwykłą rutynę wpleść pracę i zabawę z Aniołami.

Każda lekcja to nie tylko informacje ale też ćwiczenia i medytacje, które możesz robić w wolnej chwili. Nie są one na tyle czasochłonne, że nie da się ich zmieścić w codziennym grafiku, ale robione regularnie powodować będą, że praca z Aniołami i własny rozwój mają szansę stać się częścią tego grafiku.

Kurs starałem się pisać w sposób jak najbardziej praktyczny. Wziąłem pod uwagę, to każdy człowiek jest inny i ma indywidualny, swoisty sposób pracy z samym sobą i z aniołami. Wziąłem pod uwagę możliwe wątpliwości, które mogą powstać. Bo zawsze przecież mogą pojawić się momenty zniechęcenia. W kursie nie ma więc relacji z tego jak życie innych ludzi zmieniło się w wyniku pracy z aniołami czy anielskich interwencji. O tym możesz przeczytać w jednej z wielu książek, które są w tej chwili na rynku. Znajdziesz za to porady, co robić, aby zmienić coś samemu w swoim własnym życiu i jak poradzić sobie w chwili, gdy twoja praktyka nie wygląda jak fragment z książki.

Kurs napisał Marcin Żarek, nauczyciel rozwoju osobistego i duchowego, posiadający tytuł  Angel Therapy Practitioner, który zdobył na kursach u Doreen Virtue.  Jest nauczycielem anielskim w szkole Diany Cooper.

Kurs jest nastawiony na to, że anioły są po to, aby nam pomóc w naszym rozwoju i realizacji naszych życiowych misji, nadaje się więc nie tylko dla osób zainteresowanych aniołami, ale też dla tych, którzy chcą zająć się własnym rozwojem osobistym.

Wiele osób zastanawia się jak kontaktować się z Aniołami i jak sprawić by taka komunikacja była częścią ich życia.  Mam nadzieję, że mój kurs pozwoli ci znaleźć twoje własne odpowiedzi na te pytania.

Zapraszam!!!

Aby zapisać się na ten kurs
– napisz do mnie maila na adres kursy@DrogaSerca.pl
– zrób przelew za pierwszy miesiąc lub za całość na nasz rachunek bankowy

Nr rach. bankowego: 08 1140 2004 0000 3302 6725 5054     Nazwa i adres firmy: Angels, Czeremchowa 49, Lublin

Podziel sie - udostępnij:
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
zajrzyj do naszego magicznego sklepu Magiczna Galeria www.MagicznaGaleria.pl