Czaroit – kamień dostępu do wyższych wibracji i ich ugruntowania w życiu

Czaroit pomaga w przyswojeniu wyższych energii i ugruntowaniu ich w codziennej praktyce duchowej. I ugruntowaniu ich w ogóle w życiu codziennym – w rozwijaniu się w każdym „ziemskim” znaczeniu tego słowa.

Czaroit w naturalny sposób pokazuje jakie są nasze życiowe cele i wspiera nas w ich realizowaniu.  Pomaga w stabilności na naszej ścieżce rozwoju duchowego,  przypomina o dyscyplinie, ochrania, w razie potrzeby przypomina o naszej prawdziwej naturze.

Czaroit – kamień Fioletowego Płomienia, oczyszczanie z negatywizmu i wszelkich strachów

Czaroit jest kamieniem wibracji Fioletowego Płomienia.  Jako taki chroni nas na poziomie eterycznym i energetycznym. Rozpuszcza też wszystko co nie jest bezwarunkową miłością, powoduje że z naszego umysłu i z naszych oczu znikają iluzje, nieuzasadnione wątpliwości, strachy i negatywizm.

Czaroit a strachy w naszym życiu

Czaroit pomaga w przezwyciężeniu wszelkich strachów.  Strachów o których wiemy a także strachów, które są skrzętnie ukrywane przez naszą podświadomość.  Energia tego kamienia przekształca strach w twórczy sposób, tak abyś mógł korzystać z doświadczeń swojej przeszłości, zamiast ciągłego powtarzania wciąż tych samych błędów.

Czyli to co było barierą teraz może stać się kluczem do nowej przyszłości, nowej rzeczywistości.  Czasem przezwyciężenie takiego strachu będzie wymagało naszej świadomej ingerencji i naszego działania, lub przynajmniej zrozumienia.

Czaroit pomoże ci spojrzeć na świat „oczami duszy” i będzie to jego największy dar.

 

Gdzie kupić czaroit?   Zapraszamy do naszego sklepu z kamieniami www.MagicznaGaleria.pl

Kliknij w ten link – w dziale „CZAROIT” możesz zobaczyć i kupić wiele czaroitów oraz biżuterię z tego kamienia.

 

Czaroit – kamień dla osób rozwijających się duchowo

W przypadku osób doświadczonych w pracy ze sobą i swoją energią, czaroit może wskazać na takie przeszkody w naszym rozwoju, których do tej pory nie zauważaliśmy lub które ignorowaliśmy.  W końcowym efekcie zawsze będzie chodziło o niskie wibracje w miejscu gdzie powinny się znajdować wyższe wibracje i to właśnie stanowi przeszkodę na naszej ścieżce.

Czaroit pomoże zneutralizować te niskie wibracje, ale ty sam musisz w swoim życiu przestać utrzymywać przestrzeń która umożliwiała do tej pory na materializacje tych niskich wibracji, np. w postaci strachu, gniewu lub negatywnego myślenia.  Czyli w skrócie – energia kamienia wspiera twoje wysiłki związane z rozwojem i uzupełnia je, stanowi podwaliny dla tej pracy.

 

Czaroit – znalezienie ukrytych talentów i wyjście z cienia

Energia czaroitu sięga do wspomnień i wydarzeń z przeszłości i identyfikuje nasze zapomniane lub nieodkryte talenty, mocne strony i ukryte umiejętności. Przekazuje informacje o nich naszej świadomości i aktywuje połączenie z nimi.  Czasem w grę wchodzą nawet talenty z poprzedniego życia lub innych wymiarów.  Mogą to być talenty z których nigdy nie zdawałaś sobie sprawy.

Talenty i umiejętności z poprzednich wcieleń nie są stracone, zapomniane.  Jeśli chcesz, a świadoma decyzja jest tu ważna, możesz z nich korzystać i możesz je rozwijać. Możesz ich używać w służbie światu, pamiętając jednak, by samemu być szczęśliwym i usatysfakcjonowanym. Wyjdź z cienia i oświetlaj drogę innym.

Czaroit – kamień dla osób profesjonalnie związanych z duchowością

Czaroit jest to kamień szczególnie wspierający osoby rozwijające się duchowo a także profesjonalistów w tej sferze takich jak nauczyciele duchowi, autorzy, uzdrowiciele, jasnowidze, terapeuci i inne osoby pracujące z energiami.


Czaroit – podróże do innych światów i wymiarów

Kamień ten jest przewodnikiem i sprzymierzeńcem twojej świadomości w podróżach poza granice tej rzeczywistości – w inne wymiary i do innych światów.  Ugruntowuje, pomaga utrzymać uwagę i świadomość w takim stanie byś z takich podróży wrócił mądrzejszy i bardziej pewny siebie.  A także, paradoksalnie, bardziej ugruntowany.


Uzdrowienie ran emocjonalnych, szczególnie tych z poprzednich wcieleń

Czaroit, zwłaszcza ten o brązowym lub bordowo-szarym odcieniu, może nam pomóc w zakończeniu wzorców emocjonalnych, traum, ran emocjonalnych których korzenie sięgają wiele wcieleń wstecz.  Kamień ten jest nauczycielem, który pomoże przetransformować zadawnione wzorce, a z barier i przeszkód stworzyć źródło mądrości. A nie źródło cierpień, jak to było do tej pory.  Może stać się lustrem, w którym zobaczysz i zrozumiesz swoje wzorce gorszości i samo-sabotażu.

Wzorce te czy emocjonalne traumy mogły być do tej pory dla ciebie przeszkodą w realizacji twoich celów życiowych, twojej misji.  Szczególnie jeśli miałeś do tej pory wrażenie, że coś ciągle stoi na drodze, że  jakoś nie możesz wziąć się za te sprawy które czujesz że są twoim przeznaczeniem.  Pracując z czaroitem, możesz zakończyć to poczucie krzywdy, cierpienia czy poczucie niskiej wartości, które było twoim wrogiem.

Zamiast tego, będziesz w stanie stać się dla innych źródłem inspiracji i przykładem do naśladowania.

Czaroit i zbiegi okoliczności

Dzięki temu, że osoby mające częsty kontakt z czaroitem, rozwijają się duchowo, są w stanie zauważać, a czasem nawet przyciągać zbiegi okoliczności i „nieprzypadkowe” przypadki.

Pokonywanie oporu na duchowej ścieżce

Wiele już napisaliśmy o tym, że czaroit może mieć wpływ na odkrywanie i rozwijanie naszych ukrytych talentów czy duchowych celów, może nam pomagać w służbie na naszej duchowej ścieżce.

Ale wielu z nas ma wątpliwości gdy ta ścieżka staje się bardziej wyraźna i staje się jasne, że niektóre elementy naszego dotychczasowego życia trzeba zmienić lub nawet zlikwidować. Może pojawić się opór.

Energia czaroitu zmniejsza ten opór.  Na przykład poprzez ugruntowanie informacji na temat tej ścieżki, poprzez ugruntowanie wyższych wibracji w naszym życiu.

Czaroit – czakra korony, ale nie tylko

Czaroit równoważy czakrę korony, ale nie tylko.  Ma też wpływ na czakry, trzeciego oka, ósmą czakrę (poprzez którą informacje są kanalizowane do naszej świadomości) i czakrę podstawy (ugruntowanie informacji czy wyższych energii)

Kolory i formy czaroitu

Czaroit występuje w różnych odcieniach fioletu, koloru bordowego a także szarości.  Kolory te występują najczęściej na ciemnoszarym lub nawet czarnym tle.  To właśnie ciemne tło pomaga ugruntować energie i  przekształcone wzorce.

Czaroit najczęściej można zobaczyć w formie bryłek lub gładzonych kamieni, ale dość często pojawia się też w postaci szlifowanych płytek.

Po czaroit zapraszamy do naszego sklepu internetowego z kamieniami www.MagicznaGaleria.pl, do działu „CZAROIT”

 

Copyright © 2017   Marcin Żarek &  MagicznaGaleria.pl  

Wszelkie rozpowszechnianie bez zgody autora, kopiowanie, przetwarzanie, naśladowanie całości lub części tego tekstu jest zabronione!

Photo: Adobe stock

 

 

Autorem artykułu jest Marcin Żarek – nauczyciel rozwoju osobistego i duchowego, autor e-booków i kursów na temat odzyskiwania kontroli nad swoim życiem, rozwijania własnej mocy i  pokonywania ograniczeń.

 

Zapraszamy też na blog:   www.MarcinZarek.pl

 

Może zainteresują Cię także inne moje teksty na podobne tematy np:
Czarny turmalin – kamień ochrony energetycznej
Lapis lazuli – kamień prawdy i wiedzy duchowej
Dostrzeż światło ukryte w kamieniach
Kamienie bogactwa i obfitości
Kamienie na miłość
Prawo Przyciągania: twoje myśli i emocje tworzą twój świat
7 przyczyn dlaczego nasze marzenia nie spełniają się
Co daje Matryca Energetyczna?
Co to są rytuały magiczne i jak z nich korzystać? Cz.1
Inne spojrzenie na problemy zdrowotne
Malachit – kamień transformacji i dobrej zmiany
Jak wybierać kamienie cz.1
Matka Boska z Lourdes, prośba o uzdrowienie do Królowej Aniołów, czyli moja pielgrzymka do Lourdes
Anioły – kurs internetowy
Czy jesteśmy produktem naszej przeszłości?
Umysł a materia
dr Joe Dispenza – fragment kursu z polskim napisami
Twój Anioł Stróż odbiciem Twojej doskonałości
Czy ludzie wybierają swoje życie jeszcze przed urodzeniem? cz1.
Indywidualne odczuwanie energii miejsc.

Wszystkie artykuły i wpisy są moimi tekstami autorskimi, nie są to przeróbki lub tłumaczenia.  Można je znaleźć wyłącznie na naszych blogach i stronach. 

Zapraszam do ponownych wizyt, bo regularnie zamieszczam nowe artykuły.  

Marcin Żarek

 

Podziel sie - udostępnij:
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
zajrzyj do naszego magicznego sklepu Magiczna Galeria www.MagicznaGaleria.pl