Matryca Energetyczna Bartletta

Matryca Energetyczna to polskie tłumaczenie pojęcia Matrix Energetics użytego przez dr. Richarda Bartletta.

Jestem jedną z trzech osób w Polsce, które są certyfikowanymi Praktykami Matrycy Energetycznej (Certified Practitioner of Matrix Energetics) wg stanu na lato 2015 roku.
Moja podróż z energetyka matrycową /którą w Polsce nazywa się matrycą energetyczną czy po prostu matrycą/ nie jest długa, ale za to bardzo intensywna i niezwykle wzbogacająca mój własny 20-letni proces rozwoju duchowego.

Byłem u wielu znanych nauczycieli rozwoju osobistego i duchowego, mam styczność z różnymi ścieżkami rozwoju i różnymi nauczania.  Ale dopiero uczestnictwo w kursach Matrycy Richarda Bartletta i Melissy Joy otworzyło mi nowe okna i dało możliwość doświadczania wielu możliwości związanych z tymi naukami które obecne były w moim życiu już wcześniej.

Nastąpiło we mnie pełne otwarcie na intuicję i ufność w nieomylność Wszechświata. Jestem osobą nastawioną bardzo intelektualnie, co ma swoje minusy na drodze rozwoju duchowego. Często ego próbuje próbuje przejąć kontrolę, a czasami nawet mu się udaje:)

Matryca Energetyczna na kursach u Richarda Bartletta

Kursy matrycy Richarda Bartletta są niepowtarzalne. Nie bez powodu nikt oprócz Bartletta i Melissy nie ma pozwolenia na prowadzenia kursów Matrycy Energetycznej ani żadnych „technik” i percepcji związanych z tym nauczaniem.

Będąc na warsztatach Matrycy u Richarda, każdy uczestnik ma własne indywidualne doświadczenia i dla każdego z nich Matryca jest czymś innym. To jest wartość, której nie widziałem na żadnym innym kursie.

Po podstawowym kursie każdy uczestnik prowadzi sesje w inny sposób.

Wynika to z tego, że Matryca nie jest nauczana jako metoda czy zbiór technik tylko jako pole morficzne, w którym każdy z uczestników jest w swoistej interakcji z własnym wszechświatem i jego wyrazem w polu Matrycy. Moje sesje Matrycy są zupełnie inne niż sesje przeprowadzane przez moją żonę, pomimo tego że uczestniczyliśmy w tych samych kursach u Bartletta i Kinslowa.

Zrozumienie intelektualne czym jest pole morficzne Matrycy i jak działa nie są tu ważne, aczkolwiek nauczanie Richarda Bartletta ma solidne podłoże w fizyce kwantowej i wielu tradycjach ezoterycznych. Ale to nieważne. Zrozumienie jest iluzją, bo często nieobecność zrozumienia jest prawdziwym wglądem.

Jeśli więc masz możliwość uczestniczenia w kursach prowadzonych osobiście przez Richarda Bartletta, wykorzystaj ją. Są kursy prowadzone przez osoby które mają dyplomy ukończenia kursów Bartletta, ale to nie jest to samo. Kursy Bartletta to czyste pole morficzne Matrycy. To sztuka transformacji która nie jest tylko tanim chwytem. To może być początkiem prawdziwej zmiany i podróży w Nieznane.

Jeśli nie możesz pojechać na kurs do Bartletta, obejrzyj jego filmiki na Internecie /www.MatricEnergetics.com/ i poczytaj jego książki, najlepiej w wersji oryginalnej. Przeczytaj najnowszą książkę Melissy Joy. Każde nowe przeczytanie książki daje nowe wglądy i doświadczenia.

 

Copyright ©2017  Marcin Żarek @MagicznaGaleria.pl

 

 

Autorem artykułu jest Marcin Żarek – nauczyciel rozwoju osobistego i duchowego, Licencjonowany Praktyk Matrycy Energetycznej, autor e-booków i kursów na temat odzyskiwania kontroli nad swoim życiem, rozwijania własnej mocy i  pokonywania ograniczeń.

Aby umówić się na sesję Matrycy u Marcina Żarka – wyśłij maila na adres:  kursy@MarcinZarek.pl

Zapraszamy na blog:   www.MarcinZarek.pl

 

Może zainteresują Cię inne moje artykuły na temat rozwoju duchowego:

Prawo Przyciągania: twoje myśli i emocje tworzą twój świat
Co to są rytuały magiczne i jak z nich korzystać? Cz.1
Przesuń łóżko, zmień swoje życie
Dostrzeż światło ukryte w kamieniach
Czarny turmalin – kamień ochrony energetycznej
Inne spojrzenie na problemy zdrowotne
Kamienie bogactwa i obfitości
Czy jesteśmy produktem naszej przeszłości?
Związek miedzy myślami i emocjami
Sesje Matrycy Energetycznej – zauważ zmiany
Głęboki oddech – połączenie z boskością -źródło inspiracji
Dr. Joe Dispenza – fragment kursu

Wszystkie artykuły i wpisy są moimi tekstami autorskimi, nie są to przeróbki lub tłumaczenia.  Można je znaleźć wyłącznie na naszych blogach i stronach. 

Zapraszam do ponownych wizyt, bo regularnie zamieszczam nowe artykuły.  

Marcin Żarek

Podziel sie - udostępnij:
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
zajrzyj do naszego magicznego sklepu Magiczna Galeria www.MagicznaGaleria.pl