Nie wiem czy zastanawiałeś się dlaczego kupujesz kamienie naturalne, dlaczego je  zbierasz i bawisz się z nimi od czasu do czasu?  Co takiego jest w kamieniach, że je często dotykasz i dlaczego obcowanie z nimi jest czasem źródłem ciekawych doznań?
Dzisiaj chciałbym napisać o takiej odpowiedzi na to pytanie, która może nie przyjdzie ci do głowy.

Kamienie nie tylko pokazują nam nowe energie czy uczą nas o tych energiach, które mamy w sobie, ale których istnienia nie podejrzewaliśmy.

Kamienie i kryształy są osobnymi bytami.  Mają swoją własną mądrość, swoją historię, swoje zadania i cele.  Rozwijają się w interakcji z człowiekiem tak jak człowiek rozwija się w interakcji z kamieniami i kryształami.

Czasem mówi się o tym by dostrzec światło w drugim człowieku, by zobaczyć w innym człowieku samego siebie.  Chodzi tu o poczucie jedności z całym światem, o poczucie Całości, o bycie nieograniczoną istota, która nie ma fizycznych granic. I o to, że jesteśmy na pewnym głębokim poziomie połączenie z naszymi bliźnimi.

Ale to głębokie połączenie nie istnieje tylko na poziomie ludzi.

Dostrzeż światło w kamieniach i kryształach

            Dostrzeż światło w kamieniach które trzymasz w ręku.  Wyjdź poza swoje fizyczne ograniczenia i stań się częścią większej całości.

Kamienie i kryształy często pomagają nam w medytacji, w relaksacji, asystują w procesie uzdrowienia czy zrozumienia naszej roli w świecie.

Nauczyciele i uzdrowiciele z wszystkich kultur i cywilizacji korzystali z kamieni.  Mieli miejsce w swoim życiu dla królestwa kryształów i stanowiły one ważną część ich profesji.  Wiedzieli że w kamieniach jest coś bardzo ważnego.

Kamienie trwają od setek tysięcy a może i milionów lat.  Magazynują w sobie wiele mądrości, energii i prawd.  Mówi się o tym, że w kamieniach i kryształach starożytne cywilizacje przetrzymywały swoje tajemnice i osiągnięcia.

Gdy dostrzeżemy światło kamieni, jesteśmy otwarci na tą starożytna mądrość i odwieczną świadomość.  Mądrości i wibracje ukryte w kamieniach są znów dla nas dostępne.

Każdy ma dostęp do tych mądrości i wibracji

            Każdy z nas ma do tego dostęp.  Dlatego tak dużo ludzi kupuje kamienie, biżuterię i ozdoby z kamieni.  Dlatego kupujemy kamienie, które są bardzo drogie i takie, o których mało kto słyszał.  Dlatego odrywane są nowe kamienie, na które nie byliśmy gotowi do tej pory. Cykle się domykają.  Zauważamy światło i mądrość kamieni i za jego pośrednictwem łączymy się z dawnymi mądrościami i potrzebnymi nam energiami. A te mądrości i energie łączą się z nami, znów są manifestowane i wyrażane w świecie fizycznym. Jesteśmy wehikułem za pomocą którego pojawiają się one znów na naszej planecie.

Nasza relacja z kamieniami nie jest taka jak np. z amuletami czy remediami Feng Shui.  Nasz kontakt z kamieniami wygląda tak, że nawzajem dostrzegamy swoje światło i uczymy się od siebie nowych wibracji.

Dlatego kupujemy kamienie i kryształy i je uwielbiamy.  Aby dostrzegać nawzajem swoje światło i nim się dzielić.

 

Copyright © 2017   Marcin Żarek &  MagicznaGaleria.pl  

Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, naśladowanie całości lub części tego tekstu jest zabronione!

Photo: Adobe stock

Autorem artykułu jest Marcin Żarek – nauczyciel rozwoju osobistego i duchowego, autor e-booków i kursów na temat odzyskiwania kontroli nad swoim życiem, rozwijania własnej mocy i  pokonywania ograniczeń.

Zapraszamy też na blog:   www.MarcinZarek.pl

Może zainteresują Cię także inne moje teksty na podobne tematy np:
Czarny turmalin – kamień ochrony energetycznej
Lapis lazuli – kamień prawdy i wiedzy duchowej
Dostrzeż światło ukryte w kamieniach
Kamienie bogactwa i obfitości
Kamienie na miłość
Prawo Przyciągania: twoje myśli i emocje tworzą twój świat
7 przyczyn dlaczego nasze marzenia nie spełniają się
Co daje Matryca Energetyczna?
Co to są rytuały magiczne i jak z nich korzystać? Cz.1
Inne spojrzenie na problemy zdrowotne
Malachit – kamień transformacji i dobrej zmiany
Jak wybierać kamienie cz.1
Matka Boska z Lourdes, prośba o uzdrowienie do Królowej Aniołów, czyli moja pielgrzymka do Lourdes
Anioły – kurs internetowy
Czy jesteśmy produktem naszej przeszłości?
Umysł a materia
dr Joe Dispenza – fragment kursu z polskim napisami
Twój Anioł Stróż odbiciem Twojej doskonałości
Czy ludzie wybierają swoje życie jeszcze przed urodzeniem? cz1.
Indywidualne odczuwanie energii miejsc.

Wszystkie artykuły i wpisy są moimi tekstami autorskimi, nie są to przeróbki lub tłumaczenia.  Można je znaleźć wyłącznie na naszych blogach i stronach. 

Zapraszam do ponownych wizyt, bo regularnie zamieszczam nowe artykuły.  

Marcin Żarek

 

Podziel sie - udostępnij:
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
zajrzyj do naszego magicznego sklepu Magiczna Galeria www.MagicznaGaleria.pl