Lapis lazuli – kamień prawdy i duchowej wiedzy

Lapis lazuli – kamień prawdy i wiedzy duchowej.  Jest to kamień pomagający nam na ścieżce rozwoju duchowego – chroni, wspiera i harmonizuje nasz rozwój. Jest związany z czakrą „trzeciego oka”, a także czakrą gardła. Pomaga nam wyrażać się w świecie w sposób spójny, pewny siebie i zgodny z naszą prawdą, ale także z szacunkiem dla innych.Aktywuje głębokie połączenie z całym światem, poczucie jedności i dumę z tej jedności ze wszystkim co nas otacza. Jest to kamień „królewski”, bo potrafi obudzić w nas taką uduchowiona królewskość, polegającą na jasności wizji , świadomości prawdy i pewności siebie w byciu częścią świata. Lapis to kamień śnienia, pomoże Ci jeśli twoim celem jest praca ze snami.

Kamień ten umożliwia nam przekroczenie granic fizyczności, widzenie prawdy, porządku świata takim jakim jest. To kamień boskiej inspiracji.

Gdzie kupić lapis lazuli?  –  www.MagicznaGaleria.pl 

Po lapis lazuli zapraszamy do naszego sklepu z kamieniami  MagicznaGaleria.pl

Kliknij w ten link aby zobaczyć dział „LAPIS LAZULI” w naszym sklepie, a w nim wiele okazów lapiz lazuli i wyrobów z tego kamienia.

Lapis lazuli – wsparcie w rozwoju duchowym

Lapis lazuli to pozbycie się złudzeń i iluzji będących tylko przeszkodą w pełnym korzystaniu z życia, przejście na inny poziom myślenia i rozumowania, w którym dostrzegamy pułapki ego i w którym widzimy nasz pełen potencjał.  Zamiast bawić się w gierki i zabawy ograniczonego widzenia, po prostu widzimy „niewidzialne” drogowskazy i wiemy gdzie chcemy zdążać.  Jednak pamiętaj, że widzieć  co zrobić a to robić to są dwie różne rzeczy.

Kamień ten pomaga poznać siebie, wzmacnia intelektualne i mentalne, pomaga też znaleźć prawdę w skomplikowanych sytuacjach.

Lapis lazuli jest znany i ceniony od tysięcy lat i był szczególnie popularny w starożytnym Egipcie.  Dlatego może też stanowić pomoc w dostępie do potencjału i wiedzy z tamtego okresu, szczególnie jeśli  miałeś wcielenie z nim związane.

Lapis jest nawet czasem nazywany kluczem do  uniwersalnej wiedzy ezoterycznej.   Z jednej strony ułatwia dostęp do tej wiedzy, z drugiej – pomaga w jej zrozumieniu i praktycznym wykorzystaniu.


Lapis lazuli – kamień wizjonera

Lapis można trzymać w ręku lub można położyć na czole, na trzecim oku, ale też na gardle czy na sercu.  Lapis lazuli  pomoże Ci poznać siebie, to kamień świadomości na poziomie wizjonera. Informacje przychodzą jako obrazy lub wrażenia, to nie muszą być słowa.

Lapis lazuli – kamień kreatywności i boskiej inspiracji

Jeśli potrzebujesz inspiracji, jeśli chcesz rozwinąć w sobie kreatywność, to lapis lazuli jest kamieniem dla ciebie.   Będzie to prawdziwa iskierka boskiej inspiracji.  Inspiracji która pochodzi  z twojej duszy.  Takie źródło kreatywności pozwala nam wywierać niepowtarzalny wpływ na nasze  otoczenie i na cały świat.  To będzie prawdziwe wyrażenie siebie i swojej tożsamości.  Twoja prawdziwa i niepowtarzalna kreatywność,  dzięki której staniesz się Królem lub Królową swojego świata.

Lapis lazuli – pomoc w wyrażaniu siebie i swojej prawdy

Kamień ten pomaga nie tylko w tworzeniu i postrzeganiu wizji, ale także w wyrażaniu się i komunikacji ze światem zewnętrznym.  Centrum energetycznym z tym związanym czakra gardła. Lapis może być szczególnie pomocny dla osób nieśmiałych lub niepewnych siebie i swojej mocy. Osoby te potrzebują siły wewnętrznej wizji, która pozwoliłaby im na pokonanie swoich barier i idealne wyrażenie się w swoim świecie.

Lapis lazuli – formy w jakich jest używany

Lazpis lazuli jest kamieniem bardzo popularnym na całym świecie.  Używa się go do tworzenia różnego rodzaju  biżuterii – naszyjników, wisiorków, kolczyków, bransoletek.  Każda z tych form jest warta polecenia.

Można go nosić przy sobie, można też pracować z naturalnym kamieniem.  Lapis lazuli można kupić jako kamień naturalny, oszlifowany lub częściowo oszlifowany.  Można z nim medytować trzymając go ręce lub kładąc na trzecim oku.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyrażaniu się w świecie, możesz pomedytować z lapis lazuli trzymając go na gardle.

Gdzie kupić lapis lazuli?  –  www.MagicznaGaleria.pl 

Po lapis lazuli zapraszamy do naszego sklepu z kamieniami  MagicznaGaleria.pl

Kliknij w ten link aby zobaczyć dział „LAPIS LAZULI” w naszym sklepie, a w nim wiele okazów lapiz lazuli i wyrobów z tego kamienia.

 

 

Copyright © 2016   Marcin Żarek &  MagicznaGaleria.pl  

Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, naśladowanie całości lub części tego tekstu jest zabronione!

Photo: Adobe stock

Autorem artykułu jest Marcin Żarek – nauczyciel rozwoju osobistego i duchowego, autor e-booków i kursów na temat odzyskiwania kontroli nad swoim życiem, rozwijania własnej mocy i  pokonywania ograniczeń.

 

Zapraszamy też na blog:   www.MarcinZarek.pl

Może zainteresują Cię także inne moje teksty na podobne tematy np:
Czarny turmalin – kamień ochrony energetycznej
Lapis lazuli – kamień prawdy i wiedzy duchowej
Dostrzeż światło ukryte w kamieniach
Kamienie bogactwa i obfitości
Kamienie na miłość
Prawo Przyciągania: twoje myśli i emocje tworzą twój świat
7 przyczyn dlaczego nasze marzenia nie spełniają się
Co daje Matryca Energetyczna?
Co to są rytuały magiczne i jak z nich korzystać? Cz.1
Inne spojrzenie na problemy zdrowotne
Malachit – kamień transformacji i dobrej zmiany
Jak wybierać kamienie cz.1
Matka Boska z Lourdes, prośba o uzdrowienie do Królowej Aniołów, czyli moja pielgrzymka do Lourdes
Anioły – kurs internetowy
Czy jesteśmy produktem naszej przeszłości?
Umysł a materia
dr Joe Dispenza – fragment kursu z polskim napisami
Twój Anioł Stróż odbiciem Twojej doskonałości
Czy ludzie wybierają swoje życie jeszcze przed urodzeniem? cz1.
Indywidualne odczuwanie energii miejsc.

Wszystkie artykuły i wpisy są moimi tekstami autorskimi, nie są to przeróbki lub tłumaczenia.  Można je znaleźć wyłącznie na naszych blogach i stronach. 

Zapraszam do ponownych wizyt, bo regularnie zamieszczam nowe artykuły.  

Marcin Żarek

 

Podziel sie - udostępnij:
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
zajrzyj do naszego magicznego sklepu Magiczna Galeria www.MagicznaGaleria.pl